www.yo-yo.sk forum
toto forum je zavrete a zrusene. nove forum najdete na stranke yo-yo.sk
www.yo-yo.sk forum
toto forum je zavrete a zrusene. nove forum najdete na stranke yo-yo.sk
www.yo-yo.sk forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.yo-yo.sk forum


 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?

Goto down 
+6
mikulkal
Killswitch
kubo
matopo
marek-po
pucik
10 posters
AutorSpráva
pucik




Počet príspevkov : 164
Registration date : 03.10.2008

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptyPo december 22, 2008 9:19 pm

Pisali mi uz snad 5ti ze kedy sa bude nakupovat do shopu. Ja so shopom nic nemam, napriek tomu mi pisete. Tak ma zaujima o co mate zaujem a ked to bude mat hlavu a patu tak si myslim ze obchod zareaguje.
Piste ale len realne veci a k veci.

Ja by som kupil: 888/2009 a tasku na yoya
Návrat hore Goto down
marek-po

marek-po


Počet príspevkov : 81
Age : 30
Location : Prešov
Registration date : 11.02.2008

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptyPo december 22, 2008 10:32 pm

mno ja by som bol rad keby do shopu prisiel Born Crucial Milk 2%
vyzera fakt dost dobre a urcite by som si ho kupil
Návrat hore Goto down
pucik




Počet príspevkov : 164
Registration date : 03.10.2008

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptyUt december 23, 2008 2:34 am

REAKCIA NA YOYONATION:
... funkcny shop je jedina vec co yoyo-scenu drzi a nie kupovanie s USA. To je vec ktora to pomali zabije. Clovek zo shopu na tom nebohatne a co dostane viac to sa vrati zas inak. Napr take majstrovstva neurobi nikto iba prevadzkovatel shopu. Toto forum je tu tiez len koli tomu. A navise novy clovek ktory si chce nieco kupit tazko pochopi ak mu na fore napiseme ze pockaj mesiac objedname z USA ked bude dost ludi. Navise co take navrataky, ked ti odide budes zobrat po forach? Tak to predsa nemoze ficat.


Naposledy upravil pucik dňa Pi január 02, 2009 3:55 am, celkom upravené 5 krát.
Návrat hore Goto down
matopo

matopo


Počet príspevkov : 40
Age : 30
Location : Presov
Registration date : 18.05.2008

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptyUt december 23, 2008 7:42 pm

určite by v shope maLO byť bigyo a spin top
Návrat hore Goto down
pucik




Počet príspevkov : 164
Registration date : 03.10.2008

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptyPi január 09, 2009 4:31 am

Nechcem tuto temu niake zakriknut, ale 3ja co chcu nieco kupit je fakt malo.
Návrat hore Goto down
kubo

kubo


Počet príspevkov : 59
Registration date : 04.01.2009

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptyPi január 09, 2009 4:35 pm

aj ja by som kupil ale kedy by sa to obiednalo? a kolko postovne?

Tu riesime co a nie kedy a kolko. Dik. Pucik
Návrat hore Goto down
Killswitch




Počet príspevkov : 193
Registration date : 07.10.2007

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptyPi január 09, 2009 5:40 pm

tu sa jedna o shop co by ste chceli v nom ake yoya. ale zaujem neni tak asi ho ani netreba.

nejedna sa o objednavanie z usa....
Návrat hore Goto down
pucik




Počet príspevkov : 164
Registration date : 03.10.2008

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptyPi január 09, 2009 7:36 pm

KILLSWITCH to povedal za mna nechcel som to napisat ja ale teraz uz mozem. Ked nie je zaujem nie je dovod do obchodu nakupovat. Trosku ma to rozosmutnelo ale budiz, mozno budeme predavat do ciech no nie?

Ja By som potreboval este stringy a navrataky.
Návrat hore Goto down
mikulkal

mikulkal


Počet príspevkov : 59
Age : 29
Location : SR,BA,DNV
Registration date : 26.11.2008

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: nom   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptyPi január 09, 2009 11:48 pm

Ja by som zo shopu kupoval veci ktore tam uz su lebo ked vam teraz poviem vec tak vy to date koli mne do shopu a kym to tam date ja svoje peniaze miniem takze ja som na tom tak ze ja nemam yoyo ktore chcem a urcite si ho za kazdy pripad kupim lebo ja peniaze strasne rychlo minam poviem si s tychto penazi chcem yoyo pozrem shop je tam nke dobre cenovo zhodne yoyo tak ho kupim

Cize odpoved na otazku vo fore v tvojom pripade je: nieco do 1000skk so silikonovym navratakom, take tam chyba.

Alebo niaka podobna odpoved. Mylim sa? Ale to uz mam pocit ze si mozem odpovedat sam. Nikto podla tychto prispevkov striktne nenakupi veci do obchodu to je jasne, aj ked... Urcite by som nekupoval veci ktore tam uz su, lebo tie tam uz su a kedze su = nikto ich nechce. Tak niako to vidim ja, navise doba je inde a treba aj ine yoya uz.
Ja by som navrhol kupit :Lynov a Boltov ako zaklad kludne iba po 5ks a potom niake kovaky ktore su iste aj keby po 2ks z kazdeho, niako to zacat.

Pucik
Návrat hore Goto down
kubo

kubo


Počet príspevkov : 59
Registration date : 04.01.2009

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptySo január 10, 2009 6:13 pm

MNO ALE NEBUDEM SI NIC VYBERAT KED SA ANI OBIEDNAVAT NEBUDE TO JE LOGICKE

Nie nie je. Potom nevieme aky je potencionalny zaujem a tak miesto toho aby si pomohol vybudovat funkcny shop ho pochovas. Ale zas sloboda kazdy co chce. Len sa potom netreba cudovat ked nieco nefunguje. Objednavat sa bude, ale nikto nemoze slubit ze prave to co napises to je zas pochopitelne. A nikoho nezavazuje ked sem napise o co ma realny zaujem. Neviem preco mam pocit ze takyto prispevok nicomu nepomaha. Ak sa mylim dajte mi vediet. Pucik
Návrat hore Goto down
mikulkal

mikulkal


Počet príspevkov : 59
Age : 29
Location : SR,BA,DNV
Registration date : 26.11.2008

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: nom   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptyNe január 11, 2009 6:04 pm

S takym navrhom suhlasim
Návrat hore Goto down
Jurajik

Jurajik


Počet príspevkov : 140
Age : 29
Location : nitra nitra nitricka
Registration date : 20.03.2008

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptyNe január 11, 2009 8:17 pm

nejake tie deth by yoyo by tu mohly byt

Kupil by si keby bolo v shope SAVE DETH?
Pucik
Návrat hore Goto down
http://www.yo-yo.sk
Lacko




Počet príspevkov : 19
Age : 29
Location : Slovakia
Registration date : 30.01.2009

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptyŠt február 05, 2009 4:44 pm

Ja by som chcel aby tam bol x-convict alebo speeder alebo iny metalrimmed yoyojam.
Návrat hore Goto down
Kory




Počet príspevkov : 85
Registration date : 02.11.2008

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptyŠt február 05, 2009 7:36 pm

to iste co pucik 888 a tasku
Návrat hore Goto down
Killswitch




Počet príspevkov : 193
Registration date : 07.10.2007

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptyŠt február 05, 2009 10:50 pm

pucik: save deth a deth by yoyo to su dve veci. pricom ty prvi robia len videa a saty a ty druhy robia yoya.
Návrat hore Goto down
pucik




Počet príspevkov : 164
Registration date : 03.10.2008

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptyPi február 06, 2009 2:27 am

Cize neexistuje save death yoyo edicia a nemal som si to s cim pomylit ?
Návrat hore Goto down
Matio

Matio


Počet príspevkov : 40
Age : 36
Location : Nitra
Registration date : 27.11.2007

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptyPi február 06, 2009 3:52 am

Death by YoYo: http://www.yoyonation.com/home.php?cat=340
Save Deth: http://www.savedeth.com/store/ (to yoyo je v skutocnosti Good and Evil 4 od Hspinu akurat ma design Save Deth)
Návrat hore Goto down
http://www.simpsonovci.com
pucik




Počet príspevkov : 164
Registration date : 03.10.2008

Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? EmptyPi február 06, 2009 12:29 pm

Ja viem ze existuje save death a nie su to len saty a videa. Len ked prisiel ten prispevok tak okolo mna preslo prave save death od Hspinu tak sa mi to asociovalo a napisal som to tam. A tak som to doplietol.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?   Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil? Empty

Návrat hore Goto down
 
Ake yoyo by malo byt v shope, aby si ho kupil?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» SLOVAKIA YOYO OPEN alebo aj YOYO MAJSTROVSTVA SLOVENSKEJ REP
» NEW !!! SPINSTAR V SHOPE
» NEW !!! GRIND MACHINE V SHOPE
» NAJ YOYO
» YOYO pre mna

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
www.yo-yo.sk forum :: OBCHOD-
Prejdi na: