www.yo-yo.sk forum
toto forum je zavrete a zrusene. nove forum najdete na stranke yo-yo.sk
www.yo-yo.sk forum
toto forum je zavrete a zrusene. nove forum najdete na stranke yo-yo.sk
www.yo-yo.sk forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.yo-yo.sk forum


 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
milannu

milannu


Počet príspevkov : 42
Age : 28
Registration date : 05.12.2008

lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk Empty
OdoslaťPredmet: lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk   lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk EmptySo február 21, 2009 3:09 pm

kupil som si yoyo GM od pucika mam ho asi 4 dni a lozisko strasne chrci co si tim?
Návrat hore Goto down
Matro

Matro


Počet príspevkov : 225
Age : 28
Location : N1tr@
Registration date : 23.02.2008

lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk Empty
OdoslaťPredmet: Re: lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk   lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk EmptySo február 21, 2009 3:12 pm

asi sa ti zaspinilo....vycisti ho...
Návrat hore Goto down
http://www.vimeo.com/2965802
milannu

milannu


Počet príspevkov : 42
Age : 28
Registration date : 05.12.2008

lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk Empty
OdoslaťPredmet: Re: lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk   lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk EmptySo február 21, 2009 3:14 pm

cim a ako ho mam vycistit?
Návrat hore Goto down
Matro

Matro


Počet príspevkov : 225
Age : 28
Location : N1tr@
Registration date : 23.02.2008

lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk Empty
OdoslaťPredmet: Re: lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk   lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk EmptySo február 21, 2009 3:24 pm

Návrat hore Goto down
http://www.vimeo.com/2965802
pucik




Počet príspevkov : 164
Registration date : 03.10.2008

lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk Empty
OdoslaťPredmet: Re: lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk   lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk EmptySo február 21, 2009 3:40 pm

Treba povedat ze pokial chces mat tiche lozisko staci ho namazat. Prides tak o dlhy sleeper ale bude tiche.
Pokial sici lozisko je to ok. Vycistene lozisko je suche nenamastene a preto vydava zvuk.
Kazdopadne vycistenim loziska nic nepokazis.
Ak je to tvoje prve vycistene lozisko je mozne ze ti ten zvuk pride divny ale vpodste je to ok.

Schvalne hod oko na toto video a vypocuj si zvuk cirkularu.
https://www.youtube.com/watch?v=Hf5_c8yAENQ


Naposledy upravil pucik dňa So február 21, 2009 3:58 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
milannu

milannu


Počet príspevkov : 42
Age : 28
Registration date : 05.12.2008

lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk Empty
OdoslaťPredmet: Re: lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk   lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk EmptySo február 21, 2009 3:43 pm

ked som z yoya GM vybral to lozisko tak k nemu bolo primontovane este take koliesko zelezne ako ho dam dolu?
Návrat hore Goto down
pucik




Počet príspevkov : 164
Registration date : 03.10.2008

lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk Empty
OdoslaťPredmet: Re: lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk   lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk EmptySo február 21, 2009 3:56 pm

Matro ti poslal link na cistenie loziska. Je to tu u nas na stranke.
Pouzijes nozik a je ten Spacer vonku. Ide to aj nechtom.
Treba si pozriet veci ked sa snazi niekto poradit. Teraz som si hodil 3 GMka a vsetky maju zvuk vycisteneho loziska.
Návrat hore Goto down
milannu

milannu


Počet príspevkov : 42
Age : 28
Registration date : 05.12.2008

lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk Empty
OdoslaťPredmet: Re: lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk   lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk EmptySo február 21, 2009 4:03 pm

ja som si tie matrove pozrel ale tam v prvom kroku kde to s tim nozom robia tak je tam napisane ze len pre fats 201 tak som to nechcel pokazit
Návrat hore Goto down
pucik




Počet príspevkov : 164
Registration date : 03.10.2008

lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk Empty
OdoslaťPredmet: Re: lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk   lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk EmptySo február 21, 2009 4:10 pm

Dalsia moznost pred tym ako urobis zasah do loziska a tym padom ti ho nebudem moct vymenit, je moznost prist s yoyom aby som to posudil co s tym je. Mozem ti ho aj utisit.
Návrat hore Goto down
pucik




Počet príspevkov : 164
Registration date : 03.10.2008

lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk Empty
OdoslaťPredmet: Re: lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk   lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk EmptySo február 21, 2009 5:06 pm

LOZISKO VYPOCUTE, zvuk vycisteneho loziska. Doporucene ako moznost namastit vycistene lozisko.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk Empty
OdoslaťPredmet: Re: lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk   lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk Empty

Návrat hore Goto down
 
lozisko mi vidava neidentifikovatelny zvuk
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» lozisko
» Spinstar-ako vytiahnut lozisko a namontovat string

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
www.yo-yo.sk forum :: PROBLEMY-
Prejdi na: