www.yo-yo.sk forum
toto forum je zavrete a zrusene. nove forum najdete na stranke yo-yo.sk
www.yo-yo.sk forum
toto forum je zavrete a zrusene. nove forum najdete na stranke yo-yo.sk
www.yo-yo.sk forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.yo-yo.sk forum


 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 vybratie loziska z yoyojamov

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
mysi




Počet príspevkov : 2
Registration date : 17.01.2008

vybratie loziska z yoyojamov Empty
OdoslaťPredmet: lyn fury   vybratie loziska z yoyojamov EmptyPo február 04, 2008 11:36 pm

cawte mam taky problem mam lyn fury a mam taky pocit ze by ho bolo uz asi aj trebe premazat a vycistit ale neviem ho dostat von z yoya je tam ako keby nalysovane alebo co da sa neako vytiahnut bez toho aby som yoyo poskodil. dakujeeem Very Happy
Návrat hore Goto down
michael2004

michael2004


Počet príspevkov : 46
Age : 30
Registration date : 07.10.2007

vybratie loziska z yoyojamov Empty
OdoslaťPredmet: Re: vybratie loziska z yoyojamov   vybratie loziska z yoyojamov EmptyPo február 04, 2008 11:45 pm

ked chces vybart lozisko tak zober kombinacky a chyt lozisko z kombinackymi ale nie velmi silno.Len si ho chyt z kombinackamy a pomalicky vitahuj a krut znim pomalicky sa ti bude vyberat.king
Návrat hore Goto down
mysi




Počet príspevkov : 2
Registration date : 17.01.2008

vybratie loziska z yoyojamov Empty
OdoslaťPredmet: Re: vybratie loziska z yoyojamov   vybratie loziska z yoyojamov EmptyUt február 05, 2008 10:28 pm

dakujem skusil som a podarilo sa:D napadlo ma to uz aj pred tym ale nevedel som ze ci si neposkodim neako yoyo, ja a moje yoyo sme ti vdacny Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
michael2004

michael2004


Počet príspevkov : 46
Age : 30
Registration date : 07.10.2007

vybratie loziska z yoyojamov Empty
OdoslaťPredmet: Re: vybratie loziska z yoyojamov   vybratie loziska z yoyojamov EmptySt február 06, 2008 12:22 am

nemas zac
Návrat hore Goto down
Sponsored content





vybratie loziska z yoyojamov Empty
OdoslaťPredmet: Re: vybratie loziska z yoyojamov   vybratie loziska z yoyojamov Empty

Návrat hore Goto down
 
vybratie loziska z yoyojamov
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
www.yo-yo.sk forum :: PROBLEMY-
Prejdi na: