www.yo-yo.sk forum
toto forum je zavrete a zrusene. nove forum najdete na stranke yo-yo.sk
www.yo-yo.sk forum
toto forum je zavrete a zrusene. nove forum najdete na stranke yo-yo.sk
www.yo-yo.sk forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.yo-yo.sk forum


 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009

Goto down 
+3
Killswitch
Admin
mikulkal
7 posters
AutorSpráva
mikulkal

mikulkal


Počet príspevkov : 59
Age : 29
Location : SR,BA,DNV
Registration date : 26.11.2008

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptyPo december 22, 2008 1:04 pm

Takze ja by som mal nake dohodnutelne priestory takze bud: Moja škola alebo Istracentrum, obe su v DNV. Ja by som uprednostnil Istracentrum lebo je tam moc moc miesta dost velke podium a nad celou salou je oblukovity balkon. Najomne este neviem ale to vsetko mozem zistit. Ale nemalo by to byt vela. Druha vec je skola - je tam telocvicna v ktorej je viac miesta a najomne by malo byt fakt male. Ale nieje tam podium. Potrebujem len vediet ci by ste mali o to zaujem. thx
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 68
Registration date : 06.10.2007

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptyPo december 22, 2008 1:08 pm

Ahoj,
velmi ocenujem tvoj zaujem, super.
Prosim ta skus zistit, kolko by stalo to istracentrum.
Praferujem rozhodne mesto ale v pripade nutnosti je DNV dobra alternativa.

Tu telocvicnu urcite nie.
Návrat hore Goto down
https://yo-yo.slovakforum.net
Killswitch




Počet príspevkov : 193
Registration date : 07.10.2007

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptyPi december 26, 2008 8:10 pm

je moznost ze to bude v PKO v malej sale to bude asi najlepsia volba lebo je to v centre mesta....a mohlo byt v dobrej cene. ale to istracentrum moze byt ako zaloha (teda ak to PKO vobec nevyjde)

ale kto vie...je to este stale pomerne skoro aby sa dali priestory zjednat ked niesme ujednoteni na datume.
Návrat hore Goto down
pucik




Počet príspevkov : 164
Registration date : 03.10.2008

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptySo december 27, 2008 1:49 am

PKO riesim ja. Po sviatkoch pojdem pozriet ake su moznosti. Aupark Kinosaly tiez moznost ale zhodli sme sa ze to neni rozhodne idealne miesto. Pucik
Návrat hore Goto down
Kory




Počet príspevkov : 85
Registration date : 02.11.2008

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptyUt december 30, 2008 12:56 am

No do devinskej by sa mi moc nechcelo ist a myslim si ze PKO je najlepsie !
Návrat hore Goto down
Killswitch




Počet príspevkov : 193
Registration date : 07.10.2007

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptyUt december 30, 2008 1:18 am

ale kory nebud bratislavsky burzuj....byvas v petrzalka a do denveru to mas tak polhodinu a co taky presovcania? ty sa musia sem trepat 7 hodin..ludia taketo reci ze dnv sa mi nechce, odveci...budeme radi ak vyjde pko ale to neni nic iste a v dnv to moze byt daleko vacsia pravdepodobnost ze to vyjde a ak priestory budu ok tak mi je uplne jedno kludne nech to je aj v raci.
Návrat hore Goto down
Kory




Počet príspevkov : 85
Registration date : 02.11.2008

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptyUt december 30, 2008 12:01 pm

Killswitch : Predsa si myslim ze PKO by malo raz daku navstevnsot ako DNV
Návrat hore Goto down
mikulkal

mikulkal


Počet príspevkov : 59
Age : 29
Location : SR,BA,DNV
Registration date : 26.11.2008

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: PKO   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptyUt december 30, 2008 2:00 pm

Ok tak to hodme na PeKac zatial ved mne to este dobu potrva kym zistim v istraku najom asi az po prazdninach

Hodme to na pekac? Chlapci nerieste veci dovetra. Dohodli sme sa ze kazdy zistime to svoje. Tak to riesme. A neriesme lenivca ktoremu sa nechce ist 15min autobusom. Navise v lete.
Podme hovorit o rodicoch co maju firmy a vedeli by minimalne aspon pooct, o ludoch co chcu pomahat priamo na pretekoch. Dufam ze cela Bratislava pride pomoct. Pucik
Návrat hore Goto down
Killswitch




Počet príspevkov : 193
Registration date : 07.10.2007

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptyPo január 05, 2009 2:26 pm

Kory napísal:
Killswitch : Predsa si myslim ze PKO by malo raz daku navstevnsot ako DNV

to nezalezi od miesta, ludia predsa nejdu na yoyo akciu podla toho kde sa to nachadza ale idu lebo je to o yoyi...no a uz to neries, je to uplne jedno.

Treba najst vsetky moznosti, PKO neni zdaleka iste ani nahodou, preto aj DNV treba zistit.

Mikulka: Niekedy by som sa chcel ist pozriet do toho istracentra.
Návrat hore Goto down
mikulkal

mikulkal


Počet príspevkov : 59
Age : 29
Location : SR,BA,DNV
Registration date : 26.11.2008

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: nom   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptyUt január 06, 2009 11:36 pm

No dobre len ja fakt neviem moze to byt aj drahe este som sa nepytal ale nemalo by
Návrat hore Goto down
Killswitch




Počet príspevkov : 193
Registration date : 07.10.2007

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptyUt január 06, 2009 11:38 pm

je to nekomercna akcia, nikto z toho nebude mat zisk, preto treba toto pouzit ako argument. cenu ti aj pre toto neviem povedat, lebo som tie priestory nevidel....ak je to nieco onicom predsa 20litrov davat je blbost...ale aj to je vela. ja by som rad isiel do tak 5 litrov.

Co je to drahe inak podla teba?? akoze vyjadri sa v cislach a nie privlastkoch.
Návrat hore Goto down
mikulkal

mikulkal


Počet príspevkov : 59
Age : 29
Location : SR,BA,DNV
Registration date : 26.11.2008

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptyUt január 06, 2009 11:40 pm

10000+
Návrat hore Goto down
Admin
Admin



Počet príspevkov : 68
Registration date : 06.10.2007

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptySt január 07, 2009 11:28 am

Minuly priestor ma stal 3000Sk, s tym ze sme tam mali zvukovu techniku k dispozicii.¨
Peter
Návrat hore Goto down
https://yo-yo.slovakforum.net
Jurajik

Jurajik


Počet príspevkov : 140
Age : 29
Location : nitra nitra nitricka
Registration date : 20.03.2008

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptySt január 07, 2009 7:17 pm

hlavne nech je tam klima minuli rok tam nebolo nespoteného človeka
Návrat hore Goto down
http://www.yo-yo.sk
pucik




Počet príspevkov : 164
Registration date : 03.10.2008

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptySo február 21, 2009 2:55 pm

Normalne sa akcia planuje. Sme v stave zhanania lepsich priestorov.
Ja som bol vybavovat priestor tento utorok ale su prazdniny cize polka ludi tam nebola. Priestor pokial sa nevybavi nic ine asi zostane. Nie su peniaze na nieco lepsie. Jedine ze by vedel niekto o sponzorovi...
Návrat hore Goto down
mikulkal

mikulkal


Počet príspevkov : 59
Age : 29
Location : SR,BA,DNV
Registration date : 26.11.2008

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: nom   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptyNe február 22, 2009 10:51 am

presne tak jak Killswitch vravi. Ale k teme - Ja uz mesiac vravim otcovi ze ked sa bude vypravat s tym riaditelom toho istracentra ci co on je tak ze neh sa spyta na to najomne ale furt nic este stale s nim nebol vraj
Návrat hore Goto down
pucik




Počet príspevkov : 164
Registration date : 03.10.2008

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptyNe február 22, 2009 5:37 pm

On neodbocil, uplne trefne dal najavo ze bez yoyerov ktori sa nehambia vystupit pred ludmi to mozme planovat ako sa nam zachce. Ked pride na akciu 50yoyerov ktori sa budu s poza stromu pozerat a hambit sa cela akcia nebude mat zmysel.

Dalsia vec je to ako prilozite ostatni ruku k dielu. Ak bude par ludi organizovat celu akciu a ludia nepridu, lebo si najdu dovod od navstevy babicky az po nechce sa mi, alebo pridu a budu len frflat a pozerat z dialky bude to velka tragedia. Som zvedavy kolkati z BA ste sa v tom nasli?
Návrat hore Goto down
Killswitch




Počet príspevkov : 193
Registration date : 07.10.2007

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptyNe február 22, 2009 7:06 pm

milannu napísal:
toto nie je tema kde sa bude bavit o mne a o tom aky som tak neodbocuj...ja som len pisal svoj nazor tak sa ukludni ok

1. mne nehovor co mam robit a uz von koncom nie ze sa mam ukludnovat.
2. a ty si kompletne odbocil od temy

cele to tu premazem. a ty milan makaj prist na najblizsiu seshnu.
Návrat hore Goto down
milannu

milannu


Počet príspevkov : 42
Age : 28
Registration date : 05.12.2008

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptyNe február 22, 2009 8:31 pm

neboj sa kill uz pridem a neber to osobne to nebolo myslene v takom trvare ako to vyznelo
Návrat hore Goto down
pucik




Počet príspevkov : 164
Registration date : 03.10.2008

Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 EmptyNe február 22, 2009 8:52 pm

Cas to tu premazat aby sme zostali pri teme si myslim...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009   Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009 Empty

Návrat hore Goto down
 
Priestory na Yo-Yo Majstrovstvá Slovenskej Republiky 2009
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» MAjstrovstva slovenskej republiky :D :D
» SLOVAKIA YOYO OPEN alebo aj YOYO MAJSTROVSTVA SLOVENSKEJ REP
» CYYN- ceske majstrovstva
» Stastny novy rok 2009

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
www.yo-yo.sk forum :: POKEC-
Prejdi na: