www.yo-yo.sk forum
toto forum je zavrete a zrusene. nove forum najdete na stranke yo-yo.sk
www.yo-yo.sk forum
toto forum je zavrete a zrusene. nove forum najdete na stranke yo-yo.sk
www.yo-yo.sk forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.yo-yo.sk forum


 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 vymena dif-pad's HELP

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
marcinko7e

marcinko7e


Počet príspevkov : 104
Age : 32
Registration date : 08.10.2007

vymena dif-pad's HELP Empty
OdoslaťPredmet: vymena dif-pad's HELP   vymena dif-pad's HELP EmptySt november 21, 2007 9:32 pm

prosim vas o radu ako vymenit dif pady kedze mam dif-e-yo asi tak mesiac a kazdy den yoyujem asi 3 hodiny no a tak mi uz nejako nechce natahovat yoyo a tak neviem ako tie stare difky vymenim za nove.tie stare sa nedaju odobrat tak neviem co s nimi ci nejak zrezat s nozikom alebo co prosim pomozte mi lebo nemozem yoyovat kym mi neporadite-pls o radu nekoho kto sa do toho rozumie aby som neco nepokazil...VOPRED DIK
Návrat hore Goto down
jazwec




Počet príspevkov : 12
Registration date : 18.11.2007

vymena dif-pad's HELP Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena dif-pad's HELP   vymena dif-pad's HELP EmptyŠt november 22, 2007 10:35 am

nechce sa mi verit ze by si mal tak zjazdene difpady uz za taku kratku dobu..ale ak tak ich normalne odlep a nalep nove..kde je problem?
Návrat hore Goto down
marcinko7e

marcinko7e


Počet príspevkov : 104
Age : 32
Registration date : 08.10.2007

vymena dif-pad's HELP Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena dif-pad's HELP   vymena dif-pad's HELP EmptyŠt november 22, 2007 5:20 pm

no uz nikde len som nevedel co mam robit lebo to robim prvykrat.no neviem ci su ziazdene ale doteraz som pohodke daval bind na prvy pokus a islo to no a teraz to dakedy nechce natiahnut-ta sa povedat ze z 10 pokusov natiahne 2-3.no neviem este si ich necham no ale tak aby som vedel do buducna menit...dik
Návrat hore Goto down
Sponsored content





vymena dif-pad's HELP Empty
OdoslaťPredmet: Re: vymena dif-pad's HELP   vymena dif-pad's HELP Empty

Návrat hore Goto down
 
vymena dif-pad's HELP
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
www.yo-yo.sk forum :: PROBLEMY-
Prejdi na: